BORCAS

Marka BORCAS

Kiedy minimalizm spotyka się 
z naturą

Borcas to polska marka europejska, która w branży designu i wnętrz działa od 2015 roku. Założycielką i główną projektantką jest Kinga Smardz-Gawłowska, dla której inspiracją do tworzenia często są podróże i to, co dzieje się dookoła nas. Dzięki tej idei, rzemieślniczej pracy, a także zamiłowaniu do minimalizmu i funkcjonalności, powstają ponadczasowe kolekcje. To także odpowiedź na realne potrzeby klienta we współczesnym świecie.

 

Zmieniamy wnętrza, dodajemy im wyjątkowego charakteru i wypełniamy pustą przestrzeń nieprzypadkowymi formami. Nasze meble to kwintesencja prostych konstrukcji bez zbędnych ozdobników. Dzięki temu pasują do wielu aranżacji, a jeśli tylko jest taka potrzeba – możemy je dowolnie personalizować.

 

 

Nie ma też mowy o skomplikowanym montażu. Wszystko to w trosce o naszych klientów i ich komfort. 

 

Na wyjątkowość tworzonych u nas kolekcji wpływają również naturalne materiały, w tym głównie dąb i buk. Współpracujemy z młodymi, ambitnymi i często nagradzanymi projektantami. Nagrody i wyróżnienia jakie zdobyliśmy to top design award 2017 dla biurka elg, must have 2017 dla biurka skog, top design award 2018 dla biurka vogel, top design award i must have 2020 dla szafki nocnej troost, must have 2020 dla lampy ogen. 

 

Daj się zainspirować – odkryj minimalistyczne i ponadczasowe meble marki Borcas. 

BORCAS 
ul. Krotoszyńska 35bud. B-02 lok. 6,
63-400 Ostrów Wielkopolskie
e-mail: info@borcas.eu
tel.: +48 503 897 064

Idź do góry

Działamy by promować obecne polskie wzornictwo związane z branżą wyposażenia wnętrz.

Chcesz się z nami skontatować?
Social