MILONI

Marka MILONI

Drewniane meble z pasją do detalu

Jesteśmy polskim producentem nowoczesnych stołów drewnianych.

 

W MILONI uważamy, że nie ma szlachetniejszego surowca do produkcji mebli niż stuprocentowe drewno pochodzące z serca lasu. Każdy nasz produkt to starannie opracowany kawałek natury. Tworząc nowoczesne stoły, zawsze staramy się eksponować naturalne piękno drewna. Stawiamy na dobre wzornictwo, będące połączeniem funkcjonalności, trwałości i estetyki w każdym, nawet najmniejszym, detalu.

 

Naszą pasją jest tworzenie unikalnych produktów, poprzez wspólne doskonalenie procesu ich powstawania. Wierzymy, że wysoka jakość to komfort dla użytkownika i szacunek do natury.

 

Mamy pełną kontrolę nad procesem tworzenia: od projektu, przez kłodę drewna po finalny mebel. Dzięki temu gwarantujemy jakość, która zdobywa zaufanie naszych Klientów. Największą siłą naszej firmy jest doświadczenie ludzi, którzy ją tworzą.

 

Nawet najbardziej wyszukane technologie i najnowocześniejsze maszyny nigdy nie zastąpią wiedzy zdobywanej przez lata pracy z tym pięknym i jednocześnie trudnym materiałem, jakim jest naturalne drewno dębowe. Najlepsze materiały i innowacyjna technologia w rękach doświadczonego zespołu to klucz do tworzenia produktów najwyższej jakości. Tak właśnie powstają meble MILONI.

MILONI 
Struga 2, 77-121 Struga
kom: 694 394 015
e-mail: biuro@miloni.pl

Idź do góry

Działamy by promować obecne polskie wzornictwo związane z branżą wyposażenia wnętrz.

Chcesz się z nami skontatować?
Social